Geomagic Design X

Geomagic Design X

Geomagic Design X to zaawansowane oprogramowanie do inżynierii odwrotnej. Łączy w sobie funkcje modelowania 3D, takie jak w oprogramowaniu CAD, z przetwarzaniem danych uzyskanych w procesie skanowania. Na podstawie danych z eviXscan 3D. Projektowanie z wykorzystaniem możliwości skanowania 3D. Zamiast zaczynać od pustego ekranu, zacznij edytować dane zebrane z istniejących obiektów – zintegruj skany 3D z procesem projektowania. Geomagic Design X to najprostszy sposób na pełne tworzenie edytowalnych i funkcjonalnych modeli CAD opartych na plikach STL.

Krótszy czas wprowadzania na rynek

Dzięki Geomagic Design X czas od pojawienia się pomysłu do gotowego projektu można skrócić z miesięcy do dni. Skanowanie prototypu, istniejące części, narzędzia i inne powiązane obiekty do stworzenia projektu CAD 3D produktu – do ośmiu razy szybciej niż w przypadku modelowania ręczne od podstaw.

Pomnóż swoje opcje CAD dzięki Geomagic Design X

Pracuj szybciej i z większą elastycznością dzięki wykorzystaniu skanów 3D w procesie projektowania. Geomagic Design X to idealne uzupełnienie do projektowania narzędzi w każdym systemie. Program jest kompatybilny z najpopularniejszymi środowiskami CAD: Autodesk Inventor, SolidWorks, Siemens NX®, Solid Edge, Creo® PTC i Pro / INŻYNIER.

Popraw prawdziwy świat

Wiele nowych kreatywnych projektów inspirowanych jest już istniejącymi przedmiotami. Można łatwo i szybko zeskanować obiekt i wprowadzić go do swojego programu CAD 3D. Wizualizuj jego budowę i wymiary. Zmodyfikuj go zgodnie z Twoimi potrzebami i aktualnymi celami Twojego projektu lub twórz dokumentację CAD dla obiektów, dla których taka dokumentacja nie jest dostępna.

Uczyń niemożliwe, możliwe

Twórz produkty, których nie można zaprojektować bez inżynierii odwrotnej. Dostosuj części, które wymagają idealnego dopasowania za pomocą Ludzkie ciało. Kreuj komponenty, które idealnie integrują się z istniejącymi produktami. Odtwórz złożoną geometrię, której nie można zaprojektować lub zmierzyć w inny sposób.

Zmniejsz koszty

Przestań marnować czas i pieniądze podczas projektowania i procesu produkcji. Dopasuj ściśle model CAD do skanowanego obiektu w etapie projektowania. Dzięki temu obniżysz koszty produkcji, unikniesz kosztownych błędów związanych z niewłaściwym dopasowaniem prototypu do pozostałych elementów.

Geomagic Design X

Modelowanie CAD nigdy nie było tak proste!

Wykorzystując technologię 3D, współpracuje z najpopularniejszymi systemami CAD. Program jest w pełni kompatybilny z wiodącymi programami CAD, w tym: Autodesk Inventor, SolidWorks, Siemens NX®, Solid Edge i PTC Creo®. Za sprawą unikalnej technologii (LiveTransfer) możesz eksportować kompletne modele z drzewem historii, co znacznie przyspiesza proces projektowania poprzez skrócenie czasu potrzebnego do uruchomienia produkcji.

Potężny i elastyczny

Geomagic Design X został zaprojektowany z myślą o wydajnym przetwarzaniu danych uzyskanych podczas skanowania 3D z unikalną kombinacją innowacyjnych funkcjonalności oprogramowania, takimi jak precyzyjne mapowanie powierzchni, automatyczne scalanie w modelu CAD z chmury punktów, obróbka i edycja siatki, co upraszcza pracę. W praktyce takie rozwiązania potrafi wykonać finalny model produkcyjny z niemal dowolnych skanów 3D.

Narzędzie przeznaczone dla wymagających projektantów

Program ma unikalną kombinację funkcji dla procesu projektowania wymagających modeli, co daje zupełnie nowy poziom skuteczności projektowania. Oprogramowanie obsługuje skany z miliardem punktów, co pozwala naprawić problemy z danymi, pominąć czyszczenie skanów i umożliwia natychmiastowe tworzenie modeli CAD 3D.

Działa jak Twoje oprogramowanie CAD

Jeśli potrafisz projektować w CAD, możesz zacząć używać od razu Geomagic Design X. Posiada on w pełni zintegrowany interfejs użytkownika i narzędzia do tworzenie modeli ze skanów.