T-Flex

T-Fex

T-Flex Parametric CAD jest w pełni funkcjonalnym oprogramowaniem, zapewniającym konstruktorom narzędzia, których potrzebują, aby sprostać dzisiejszym skomplikowanym wyzwaniom projektowym. System łączy w sobie potężną parametryczną funkcjonalność modelowania 3D z parametrycznym szkicownikiem i bogatym zbiorem narzędzi do przygotowania dokumentacji. Program jest przodującym systemem do konstrukcji mechanicznych z elastycznym, intuicyjnym interfejsem oraz wysoko rozwiniętymi możliwościami konstrukcyjnymi.

Techniczne innowacje oraz zalety wydajnościowe sprawiły, że system T-Flex CAD jest jednym z najbardziej stabilnych i uniwersalnych parametrycznych rozwiązań do rozwoju produktów przez modelowanie i szkicowanie. Dostępny obszerny zestaw narzędzi daje najlepszy wybór do sprostania każdemu zawodowemu wyzwaniu. Konstruktorzy z całego świata wykorzystują system T-Flex CAD do projektowania i wytwarzania produktów dla większości branż produkcyjnych i projektowych.

Odpowiednie dobranie właściwego systemu CAD, dającego pełne wsparcie dla tworzenia, udoskonalania i poprawiania projektów, jest jednym z najbardziej istotnych elementów w każdej firmie, która dąży do optymalizacji oraz zwiększenia komfortu pracy w działach konstrukcyjnych.

CRM

T-Flex CAD jest systemem niemodułowym, w jednym środowisku pracy możliwe jest zaprojektowanie dowolnego rodzaju geometrii (od powierzchni, poprzez bryły, kończąc np. na złożeniach czy konstrukcjach spawanych). Przykładowo element blaszany może być wykonany zarówno przy użyciu poleceń dedykowanych (zagięcie, dodanie kołnierza, przetłoczenie), jak i innych operacji (wyciągnięcie, cienkościenność itp.). Jeśli geometria spełnia warunki blachy, to bez żadnych przeszkód może zostać rozgięta, a następnie udokumentowana.

T-Flex CAD posiada rozwiązanie do symulacji ruchu i analizy zachowania skomplikowanych złożeń mechanicznych.

T-Flex Dynamics

Pozwala przetestować wirtualne prototypy i zoptymalizować projekty pod względem wydajności, bezpieczeństwa i komfortu bez potrzeby budowania kolejnych fizycznych modeli prototypów. Wyniki są wyświetlane w postaci wykresów, raportów lub kolorowych animacji, którymi łatwo możesz się podzielić z innymi.

T-Flex Analysis

Oferuje szeroki zakres specjalistycznych narzędzi, pomagających inżynierom wirtualnie przetestować i przeanalizować skomplikowane części i złożenia.

Zastosowana tu została metoda elementów skończonych, wykorzystana do analiz statycznych, częstotliwościowych, wyboczeniowych, termicznych, optymalizacji, zmęczenia oraz innych. T-Flex Analysis sprawdzi, jak będzie się zachowywał model w warunkach rzeczywistych jeszcze zanim zostanie wykonany.