Usługi Szkoleniowe SolidWorks

Szkolenia organizowane przez CAD Perfekt z zakresu obsługi systemów CAD takich jak: T-Flex, SolidWorks, ProEngineer oraz AutoCAD odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 (lub w godzinach uzgodnionych z grupą). Dzień szkoleniowy trwa 8 godzin zegarowych wraz z przerwami kawowymi.

Program szkolenia

Program szkolenia jest dobierany do indywidualnych potrzeb klienta. Czas trwania szkolenia jest ustalony na podstawie ilości materiału potrzebnego do omówienia na szkoleniu. Zakres szkolenia jest określony przez uczestników szkolenia.

Miejsce realizacji szkoleń

Realizacja szkoleń w siedzibie Zamawiającego. Zamawiający pokrywa koszt zakwaterowania i dojazdu trenera. Dodatkowo zapewnia sprzęt komputerowy i multimedialny na czas prowadzenia szkolenia.

Finansowanie szkoleń z Urzędu Pracy

Firma CAD Perfekt jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych. Dzięki temu możemy świadczyć dla Państawa usługi związane ze szkoleniami dofinasowanymi z UP. Każdy bezrobotny i każda firma zatrudniająca bezrobotnego (dotyczy to również tworzenia nowych miejsc pracy) może zgłosić wniosek o dofinansowanie naszego szkolenia w lokalnym UP w ramach dostępnych programów. Jeśli jesteś zainteresowany informacjami na temat do finansowania zapraszamy na stronę Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy

Zaświadczenie potwierdzające wpis do rejestru instytucji szkolących do poprbania tutaj...


Uprawnienia osób prowadzących szkolenie

Trenerzy w CAD Perfekt posiadają wyższe wykształcenie techniczne oraz wszystkie wymagane certyfikaty potwierdzające biegłą znajomość systemu CAD z którego szkolą.


Więcej informacji na temat dedykowanych szkoleń SolidWorks znajdziesz tutaj...Zamówienia na szkolenia przyjmowane są drogą elektroniczną:

Zadzwoń do nas, a dostaniesz więcej szczegółowych informacji. Pracuj Szybciej, Wydajniej, Wygodniej!!!

Zaufaj nam!!! My się na tym znamy.


Przydatne Linki

Dla Państwa wygody umieściliśmy kilka przydatnych linków.

Kontakt Do Nas

Dla łatwej komunikacji zamieszczamy dla Państwa nasze dane tele-adresowe.

Address: Lwowska 31 pok 101 56-400 Oleśnica
Telefon: +48 721 81 53
FAX: +48 721 81 53
Tel. Kom: +48 602 334 702
E-mail: biuro@cadperfekt.pl