Drukarki 3D


Signal

Pole robocze

Urządzenie stworzone zostało z myślą o użytkownikach rozpoczynających swoją przygodę z technologią druku 3D, jak i tych o wyższym poziomie zaawansowania. Wielkość pola roboczego drukarki zagwarantuje możliwość tworzenia wydruków o dużych gabarytach, ułatwiając tym samym proces przygotowywania wydruków.

Niezawodny ekstruder

Zastosowanie niezawodnego ekstrudera typu direct pozwala na jednostajny przepływ oraz implementację filamentu. Przy tworzeniu wydruków, nawet tych skomplikowanych zapewnia on równomierne rozprowadzanie roztopionego materiału.

Prosta konstrukcja

Czarne szafy rackowe to ekonomiczne rozwiązanie dla stworzenia solidnej konstrukcji oraz ciekawego wyglądu drukarek 3D. Zamknięta obudowa zabezpiecza wydruk przed niechcianymi czynnikami zewnętrznymi zapewniając idealne środowisko do pracy.

Autorski system chłodzenia

Specjalnie zaprojektowane nakładki na wentylatory skierowane zostały na dyszę pozwalając drukować oryginalne modele o jednolitej powierzchni. Jest to szczególnie ważne przy modelach z fragmentami częściowo drukowanymi w powietrzu.

Dopasowana pod każdym względem

Rozwiązania konstrukcyjne zostały dobrane tak, aby pozwolić użytkownikom na pełną swobodę w wyborze materiału oraz parametrów druku. Signal XL dzięki ekstruderowi typu direct, pracuje z szeroką gamą dostępnych na rynku filamentów – od typowych rozwiązań takich jak PLA, PET, ABS po materiały elastyczne, gumy czy plastiki z domieszkami drewna, metali lub dodatkami mineralnymi. Ułatwieniem jest również uniwersalność urządzenia pod kątem programów przygotowujących modele do druku. Posiadamy odpowiednie profile zarówno do darmowych jak i komercyjnych slicer’ów.

Polska produkcja, wsparcie i serwis

Wszystkie urządzenia powstały oraz składane są w siedzibie firmy na terenie Polski. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każde zamówienie wykonane było z najwyższą starannością, dbając o każdy szczegół. Zapewniamy wsparcie naszych inżynierów zarówno w okresie trwania gwarancji jak i po jej zakończeniu. W celu zapewnienia, jak najlepszej obsługi naszych Klientów, ofertujemy także natychmiastowy serwis.Parametry techniczne

SIGNAL XL

Obszar pola roboczego
SIGNAL XL 310mm x 320mm x 260mm


WYMAGANIA TECHNICZNE
Zasilanie 230 V / 50 Hz
Max. pobór mocy 600 W
Uśredniony pobór mocy przy pracy (dla PLA) 200 W
Pakiet oprogramowania Simplify, Cura, Repetier - Host, Executor, inne
Obsługiwane formaty .gcodePRACA URZĄDZENIA
obsługiwane materiały PLA, PET-G, ABS, TPU, HIPS, PVA, PC, Nylon, materiały elastyczne, materiały z domieszkami
materiał podporowy PVA, HIPS, inne
ekstruder direct
komunikacja karta SD, USB
środowisko druku zamknieta komora
stół roboczy płyta ceramiczna, szkło hartowane
max. temp. stołu 120° C
podgrzewana komora nie
max. temp. głowicy 300° C
wymiary drukarki 600 x 600 x 630 mm (szer. x dł. x wys.)
masa drukarki 32 kg


Przydatne Linki

Dla Państwa wygody umieściliśmy kilka przydatnych linków.

Kontakt Do Nas

Dla łatwej komunikacji zamieszczamy dla Państwa nasze dane tele-adresowe.

Address: Parkowa 35 pok 307 51-616 Wrocław
Telefon: +48 721 81 53
FAX: +48 721 81 53
Tel. Kom: +48 602 334 702
E-mail: biuro@cadperfekt.pl