Kompleksowe Rozwiązania W Twoim Biznesie

CAD Perfekt jest firmą zajmującą się dostarczaniem, wdrażaniem oraz dystrybucją oprogramowania dedykowanego szerokiemu wachlarzowi działalnośœci gospodarczych.

Wœród naszych produktów znajdują się systemy inżynierskie wspomagające: projektowanie, analizy wytrzymałośœciowe, sterowanie maszynami CNC oraz zarządzanie kontaktami z klientami (CRM).

W naszej ofercie znajdują się też systemy wspierające ewidencję sprzedaży oraz rozbudowane aplikacje wspomagające zarządzanie dużymi firmami. Nasza firma dostarcza także oprogramowanie dedykowane pod klientów w specyficznych dziedzinach i są to programy kierowane do agencji ubezpieczeniowych, gabinetów lekarskich, pośœredników pracy, stowarzyszenia, kancelarii prawniczych i innych.

Drugim zakresem działalnoœci firmy są szkolenia z systemów, które dostarczyliśœmy klientom. Firma CAD Perfekt uruchomiła także Centrum Szkoleń CAD w którym odbywają się szkolenia z systemów takich jak: T-Flex, SolidWorks, ProEngineer, Solid Edge, Inventor oraz AutoCAD. W naszej firmie pracują najlepsi specjaliœci w branży. Każdy z nich posiada międzynarodowy certyfikat który jest gwarancją umiejętnośœci, wiedzy oraz profesjonalizmu. Jest to gwarancją szkoleń na najwyższym poziomie.

Działamy na terenie całej Polski

Przydatne Linki

Dla Państwa wygody umieściliśmy kilka przydatnych linków.

Kontakt Do Nas

Dla łatwej komunikacji zamieszczamy dla Państwa nasze dane tele-adresowe.

Address: Lwowska 31 pok 101 56-400 Oleśnica
Telefon: +48 721 81 53
FAX: +48 721 81 53
Tel. Kom: +48 602 334 702
E-mail: biuro@cadperfekt.pl