Kariera w CAD Perfekt

Trener CAD Poszukiwany

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy trenerów prowadzących szkolenia z zakresu:

-SolidWorks

-SolidEdge

-ProEnginieer

-Inventor

-AutoCad

-T-Flex

Osoby współpracujące z CAD Perfekt odpowiedzialne będą za:

- projektowanie szkolenia

- przygotowanie merytoryczne szkolenia (materiały dydaktyczne)

- prowadzenie szkolenia w miejscu wskazanym przez CAD Perfekt

CAD Perfekt w ramach współpracy oferuje: umowę o dzieło.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: Trener. W zakresie dokumentów aplikacyjnych oczekujemy:

• CV

• portfolio trenerskie

Do aplikacji proszę dołączyć zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.

Uwaga: Proces rekrutacyjny składa się z analizy nadesłanych aplikacji oraz rozmowy rekrutacyjnej w naszym biurze. Podczas spotkania kandydaci przeprowadzą próbkę szkolenia .

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- biegła znajomość obsługi komputera

- biegła znajomość pakietu MS Office

- znajomość systemów CAD 3D

- doświadcznie w prowadzeniu szkoleń

Zgłoszenia proszę wysyłać drogą mailową na adres biuro@cadperfekt.pl

Praktyka w dziale Handlowym

Zakres obowiązków:

• telemarketing

• przygotowywanie mailingów promocyjnych,

• prowadzenie wewnętrznego kalendarza wydarzeń biznesowych,

• analiza rynku,

• rozmowy z klientami na temat potrzeb,

• dobieranie odpowiednich produktów do potrzeb klienta,

• utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

Od kandydatów oczekujemy:

• wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych,

• umiejętności pisania i redagowania tekstów,

• bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office i środowiska Windows,

• łatwości nawiązywania kontaktów,

• zaangażowania w pracę i realizowane projekty,

• dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy:

• ciekawe i rozwojowe stanowisko

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia

• praktyki są bezpłatne,

• możliwość doskonalenia umiejętności i zdobycia doświadczenia zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w języku polskim na adres: biuro@cadperfekt.pl Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Informujemy, iż rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje zawierające poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez CAD Perfekt (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.).

Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz o prawie ich poprawiania i aktualizowania."

Informujemy, iż zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.) administratorem danych osobowych kandydatów do pracy, uzyskanych podczas procesu rekrutacji lub przesłanych poza tym procesem, jest CAD Perfekt z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Parkowej 25. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. W każdym czasie zachowuje Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz aktualizacji.

Praktyka w dziale Technicznym

• sporządzenie projektów

• przygotowywanie materiałów na strone www,

• prowadzenie rozmów technicznych z klientami,

• biegłej znajomości systemów CAD 3D (SolidWorks, T-Flex)

Oferujemy:

Przydatne Linki

Dla Państwa wygody umieściliśmy kilka przydatnych linków.

Kontakt Do Nas

Dla łatwej komunikacji zamieszczamy dla Państwa nasze dane tele-adresowe.

Address: Lwowska 31 pok 101 56-400 Oleśnica
Telefon: +48 721 81 53
FAX: +48 721 81 53
Tel. Kom: +48 602 334 702
E-mail: biuro@cadperfekt.pl