Szkolenia SolidWorks w Wygodnym Systemie Ratalnym Dla Klientów Indywidualnych

Wychodząc na przeciw indywidualnym użytkownikom SolidWorks stworzyliśmy możliwość zakupu szkoleń w wygodnym systemie ratalnym. Zdajemy sobie sprawę, iż dla indywidualnego użytkownika SolidWorks koszt szkolenia może być barierą w podnoszeniu własnych kwalifikacji. Dlatego teraz każdy kto chce się nauczyć profesjonalnej i perfekcyjnej obsługi SolidWorks i chce zdobyć potwierdzenie swojej wiedzy stosownym certyfikatem może sfinalizować swoje szkolenie ratalnie. Raty realizowane są poprzez SYGMA BANK. Aby zrealizować zamówienie szkolenia w systemie ratalnym potrzebujesz:

  • Zaświadczenie o zarobkach z zakładu pracy
  • Dwa dokumenty ze zdjęciem

» Czytaj więcej...

Szkolenia Dofinansowane z Urzędu Pracy

Finansowanie szkoleń z Urzędu Pracy

Od października 2011 roku firma CAD Perfekt została uprawniona do prowadzenia szkoleń dofinasowanych przez Urząd Pracy. Uprawnienie to potwierdzone jest stosownym zaświadczeniem, które możecie Państwo pobrać tutaj... Dzięki temu możemy wspierać rozwój i kwalifikacje zawodowe osób aktualnie nie posiadających pracy, a tym samym możemy przyczynić się do zmniejszenia bezrobocia.

» Czytaj więcej...

Wsparcie Techniczne

Wsparcie techniczne dla użytkowników nie posiadających aktualizacji SolidWorks


Firma CAD Perfekt uruchomiła specjalnie dla Państwa możliwość wykupienia wsparcia technicznego programu SolidWorks dla użytkowników, którzy nie potrzebują aktualizacji programu. Często zdarza się, iż klient nie ma potrzeby aktualizowania SolidWorks do aktualnej wersji. Do tej pory wiązało sie to z brakiem wsparcia technicznego, od teraz jednak będzie to możliwe.


Kontakt do nas znajdziesz tutaj...

Pierwsze Wdrożenie

04-08-2011 Pierwsza sprzedana licencja T-Flex CAD. Tym samym zaczęliśmy etap w którym nasze działania nastawione na pomoc w rozwoju firm naszych klientów kierują sie nie tylko, na szkolenia, ale na wdrożenia i dostarczanie oprogramowania.


Resseler Rozwiązań CAD

Od marca 2011 Firma Cad Perfekt została resellerem parametrycznego oprogramowania 3D CAD T-Flex. Od tej pory współpracujemy z NewTech Solutions Sp. z o.o. Dzięki temu w ofercie Cad Perfekt pojawiły się następujące systemy:

T-Flex CAD Rhinoceros 3D DATAKIT
SprutCAM SolidCAM Golem
Predator MDC

Aby oferowane przez nas systemy działały z pełną wydajnością poszukiwaliśmy rozwiązania sprzętowego dla naszych klientów. Poszukiwania te zaowocowały współpracą z firmą AB producentem wysokiej klasy sprzętu komputerowego marki TRILINE. Dzięki temu możemy kompleksowo wspierać klientów nie tylko w zakresie dostarczania oprogramowania CAD ale także sprzętu na którym rozwiązania programowe są przetestowane i pracują z dużą wydajnością.

Przydatne Linki

Dla Państwa wygody umieściliśmy kilka przydatnych linków.

Kontakt Do Nas

Dla łatwej komunikacji zamieszczamy dla Państwa nasze dane tele-adresowe.

Address: Lwowska 31 pok 101 56-400 Oleśnica
Telefon: +48 721 81 53
FAX: +48 721 81 53
Tel. Kom: +48 602 334 702
E-mail: biuro@cadperfekt.pl